Rajzpályázat a Szegedi ÓVIban - Magyarországi Zöld Óvodák Hálózata

Rajzpályázat a Szegedi ÓVIban

A Szegedi ÓVI Földmíves Utcai Óvodája, mint a Csongrád megyei Zöld Óvodák bázisintézménye, az Állatok Világnapja alkalmából rajzpályázatot hirdetett a Csongrád megyei Zöld Óvodák gyermekeinek.

Csongrád megye 9 intézményéből, közel 70 pályamunka érkezett. A szakértői zsűri tagjai voltak: Szabó András festőművész és Sinkáné Kocsis Irén a Szent-Györgyi Albert Agóra munkatársa. A sok szép rajz és festmény közül nagyon nehezen tudták kiválasztani a helyezéseket érő alkotásokat. Az ünnepélyes eredményhirdetésre az Agórában került sor, október 4-én. Az eredményhirdetés után saját készítésű, újrahasznosított, fejlesztő játékokkal játszhattak a gyerekek. A beérkezett alkotásokból két hétig tartó kiállítás nyílt.