A balkányi Szent Jácint Görögkatolikus Óvoda szakmai tanácskozáson való bemutatkozása, mint Zöld Óvoda bázisintézmény

A Szent Jácint Görögkatolikus Óvoda 2016. november 16-án szakmai tanácskozásra, bemutatkozásra hívta a Szabolcs- Szatmár- Bereg megyei Zöld Óvoda munkatársait.

A Városi Könyvtár adott helyet e találkozásnak. Nyírjákó, Baktalórántháza, Nyírbéltek, Nyíregyháza, Nagykálló, Máriapócs, Érpatak, Újfehértó óvodáiból 23 kolléganő fogadta el meghívásunkat.

Nagyon jó hangulatban telt a délelőtt, sok ismerettel lettünk gazdagabbak azáltal, hogy megismertük egymás munkáját, terveit a zöld óvoda minél tágabb körben való hirdetésére.

A programokat Jaczkó Sándor esperes úr (Balkányi Görögkatolikus Egyházközség parókusa) is megtisztelte, aki felhívta a figyelmet a közösség nagy szerepére, arra, hogy összefogva nagy dolgokat tudunk végrehajtani.

Az éves programot megismertettük kollégáinkkal, telefonszámot és email címet pontosítottunk.

A szakmai tanácskozást egy szolid ebéddel zártuk.

„Az ősz kincsei” a balkányi Szent Jácint Görögkatolikus Óvodában

„Állatok karácsonya”- Téli dekoráció természetes anyagokból