Döntés született a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról! - 2017. I. ütem - Magyarországi Zöld Óvodák Hálózata

A Földművelésügyi Minisztérium jogi és igazgatási ügyekért felelős helyettes államtitkára és az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkára meghozta döntését a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról.

A Földművelésügyi Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár 2017-ban tizenegyedik alkalommal hirdette meg a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda nyílt pályázatot óvodák számára.

2017. április 30-ig összesen 108 feladatellátási hely nyújtotta be pályázati anyagát (45 intézmény első alkalommal, 19 intézmény második alkalommal, 23 intézmény harmadik alkalommal, 21 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címre).

Örömmel értesítjük a résztvevőket, hogy a beérkezett pályázatok közül 105 feladatellátási hely nyerte el a Zöld Óvoda, Örökös Zöld Óvoda címet (44 intézmény első alkalommal, 19 intézmény második alkalommal, 22 intézmény harmadik alkalommal, 20 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címet).

A címet elnyerő intézményeknek ezúton is gratulálunk!

A nyertes feladatellátási helyek listája 2017-ben:

2017-ben először pályázó intézmények

2017-ben másodszor pályázó intézmények