Döntés az április 30-ig beküldött Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról! - Magyarországi Zöld Óvodák Hálózata

Az Agrárminisztérium agrárszakképzésért felelős helyettes államtitkára és az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkára meghozta döntését a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról.

Az Agrárminisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár 2018-ban is kihirdetette a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda nyílt pályázatot óvodák számára.

2018. április 30-ig összesen 44 feladatellátási hely nyújtotta be pályázati anyagát (20 intézmény első alkalommal, 8 intézmény második alkalommal, 10 intézmény harmadik alkalommal, 6 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címre).

Örömmel értesítjük a résztvevőket, hogy a beérkezett pályázatok közül 38 feladatellátási hely nyerte el a Zöld Óvoda, Örökös Zöld Óvoda címet (20 intézmény első alkalommal, 7 intézmény második alkalommal, 7 intézmény harmadik alkalommal, 4 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címet).

A címet elnyerő intézményeknek ezúton is gratulálunk!

A 2018. április 30-ig beérkezett nyertes feladatellátási helyek listája innen letölthető.